Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
10264.

Rufpreis:
2 800 HUF

Konecsni György (1908-1970): Figura, akvarell, papír, hátoldalon Konecsni György pecsétjével, 37×30 cm
10265.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
10266.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Konstantin László (1930-): Világszabadság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm
10267.

Rufpreis:
2 800 HUF

Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm
10268.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Konstantin László (1930-): Sztálinvárosi portré, 1954. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10269.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10270.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Koppány Attila (1947-): Másvilág, 2006. Akril, vászon, kartonon. Jelezve fent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x40 cm. Reprodukálva a Körmendi Galéria honlapján: https://www.kormendigaleria.hu/alkotas/16839/nagy.html
10271.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kotász Károly (1872-1941): Társaság. Akvarell, ceruza, papír, jelezve balra fent, 15,5×10 cm
10272.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kovács Imre (1940-2015): Kemizálás. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 29x39,5 cm.
10273.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Kozma István (1937-2020): Nagybányai csendélet, 2004. Filctoll, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 43×33 cm.
10274.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kozma István (1937-2020): Női alak, 1999. Filctoll, papír, jelzett, Kozma István autográf dedikációjával, kissé foltos, üvegezett keretben. 55×39 cm.
10275.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF