Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2705198
10264
445
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm 2942648
10265
445
Konecsni György (1908-1970): Figura, akvarell, papír, hátoldalon Konecsni György pecsétjével, 37×30 cm 2890503
10266
445
3200
Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
2705163
10267
445
Konstantin László (1930-): Világszabadság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm 2890472
10268
445
Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm
2888359
10269
445
3200
Konstantin László (1930-): Sztálinvárosi portré, 1954. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm 2890483
10270
445
3200
Konstantin László (1930- ): Táncospár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 21,5x17,5 cm
2859663
10271
445
100000
Koppány Attila (1947-): Másvilág, 2006. Akril, vászon, kartonon. Jelezve fent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x40 cm. Reprodukálva a Körmendi Galéria honlapján: https://www.kormendigaleria.hu/alkotas/16839/nagy.html
2917642
10272
445
Kotász Károly (1872-1941): Társaság. Akvarell, ceruza, papír, jelezve balra fent, 15,5×10 cm 2938472
10273
445
Kovács Imre (1940-2015): Kemizálás. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 29x39,5 cm. 2903532
10274
445
Kozma István (1937-2020): Nagybányai csendélet, 2004. Filctoll, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 43×33 cm.
2903530
10275
445
Kozma István (1937-2020): Női alak, 1999. Filctoll, papír, jelzett, Kozma István autográf dedikációjával, kissé foltos, üvegezett keretben. 55×39 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF