Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Kunt Ernő (1920-1994): Birsalmák, 1959. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 52x67,5 cm.
10288.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Kunt Ernő (1920-1994): Udvarok, 1959. Fametszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 40×58 cm
10289.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Három alak. Linómetszet, papír kartonra kasírozva. Hátoldalán autográf felirattal 20x31 cm
10290.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Litográfiak c. 1976-os kiállításának meghívója 4 db. Linómetszet, papír, egyik autográf felirattal 14x9 cm
10291.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

ifj Kunt Ernő (1948-1994) Linómetszet. Jelzett, 19x13 cm, másik oldalon autográf sorokkal és rajzzal
10292.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10293.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10294.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10295.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Láng Rudolf (1904-1991): Madárka. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×27,5 cm
10296.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

László Gyula (1910-1998): Festő és modellje.. Hidegtű, papír, jelzett, 30x39 cm. sarkán hajtásnyom
10297.

Rufpreis:
4 000 HUF

László János (?-?): Virágzó kert, 1929. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
10298.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lénárd Imre (1889-1918): Szürkület. Akvarell, papír, sérült paszpartuban, jelzett, 19x39 cm
10299.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF