Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874305
10288
445
44000
Kunt Ernő (1920-1994): Birsalmák, 1959. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 52x67,5 cm. 2942775
10289
445
Kunt Ernő (1920-1994): Udvarok, 1959. Fametszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 40×58 cm 2942616
10290
445
Kunt Ernő (1920-1994): Három alak. Linómetszet, papír kartonra kasírozva. Hátoldalán autográf felirattal 20x31 cm 2942595
10291
445
4200
Kunt Ernő (1920-1994): Litográfiak c. 1976-os kiállításának meghívója 4 db. Linómetszet, papír, egyik autográf felirattal 14x9 cm 2942633
10292
445
ifj Kunt Ernő (1948-1994) Linómetszet. Jelzett, 19x13 cm, másik oldalon autográf sorokkal és rajzzal 2767673
10293
445
Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2767672
10294
445
Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2773054
10295
445
9500
Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2945564
10296
445
4800
Láng Rudolf (1904-1991): Madárka. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×27,5 cm 2943295
10297
445
László Gyula (1910-1998): Festő és modellje.. Hidegtű, papír, jelzett, 30x39 cm. sarkán hajtásnyom 2876011
10298
445
László János (?-?): Virágzó kert, 1929. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
2915882
10299
445
15000
Lénárd Imre (1889-1918): Szürkület. Akvarell, papír, sérült paszpartuban, jelzett, 19x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF