Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Kádas István (1941-): (...) falusi ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Paszpartuban, 27×38,5 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
10229.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10230.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10231.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100, 29,5x19,5 cm
10232.

Rufpreis:
3 000 HUF

10233.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10234.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben.
10235.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
10236.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Keményffy Jenő (1875-1920): Szalon (enteriőr). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27x21 cm
10237.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Vitrin. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán édesapja, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával ("Vitrin, K. K. Elemér"), Pesti Hírlap szerkesztősége fejléces nyomtatványon (Kézdi-Kovács László évtizedeken keresztül a Pesti Hírlap műkritikusa volt), 13,5x9 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm.
10239.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF