Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938239
10228
445
Kádas István (1941-): (...) falusi ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Paszpartuban, 27×38,5 cm
2915667
10229
445
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm
2904187
10230
445
13000
2846245
10231
445
26000
2939634
10232
445
Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100, 29,5x19,5 cm
2922674
10233
445
32000
2821233
10234
445
34000
2935817
10235
445
Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben.
2574699
10236
445
6500
Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm 2936882
10237
445
30000
Keményffy Jenő (1875-1920): Szalon (enteriőr). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27x21 cm 2823200
10238
445
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Vitrin. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán édesapja, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával ("Vitrin, K. K. Elemér"), Pesti Hírlap szerkesztősége fejléces nyomtatványon (Kézdi-Kovács László évtizedeken keresztül a Pesti Hírlap műkritikusa volt), 13,5x9 cm 2693942
10239
445
4200
Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF