Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10060.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bardócz Árpád (1882-1938): gróf Leiningen-Westerburg Károly Ágost (1819-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 30x21,5 cm.
10061.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm.
10062.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Barnóth Zoltán (1951-): Metróépítés. Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán. Körbevágva. 20x30 cm
10063.

Rufpreis:
2 400 HUF

Basch Gyula (1851 - 1928) Lányka dobbal. Vegyes technika, papír, Üvegezett keretben 42x33 cm
10064.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bauer István (-), XX. sz. első fele/közepe: Virágokat szedő nő. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 25x39 cm
10066.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm.
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Julius Bayer (1840-1883): Osztrák táj, olaj, vászon, jelzett 32x64 cm
10068.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra VIII., Oktató. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 18 cm
10069.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi József (1936): Enteriör. Olaj, karton, Jelzett 18x24 cm
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF