Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914173
10060
445
2914188
10061
445
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): gróf Leiningen-Westerburg Károly Ágost (1819-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 30x21,5 cm.
2897417
10062
445
17000
Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm.
2936860
10063
445
Barnóth Zoltán (1951-): Metróépítés. Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán. Körbevágva. 20x30 cm 2921046
10064
445
32000
Basch Gyula (1851 - 1928) Lányka dobbal. Vegyes technika, papír, Üvegezett keretben 42x33 cm 2927956
10065
445
Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
2935655
10066
445
Bauer István (-), XX. sz. első fele/közepe: Virágokat szedő nő. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 25x39 cm
2902026
10067
445
Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm.
2921047
10068
445
42000
Julius Bayer (1840-1883): Osztrák táj, olaj, vászon, jelzett 32x64 cm
2886965
10069
445
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra VIII., Oktató. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 18 cm
2881295
10070
445
2738270
10071
445
Bánfi József (1936): Enteriör. Olaj, karton, Jelzett 18x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF