Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10084.

Rufpreis:
10 000 HUF

10085.

Rufpreis:
12 000 HUF

10086.

Rufpreis:
10 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×29 cm
10087.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
10088.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás, 1986. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm
10089.

Rufpreis:
2 800 HUF

10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bokor Vilmos (1897-1984): Balatoni vitorlások. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26x36 cm
10091.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29,5 cm
10093.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Mindszent (Tiszapart), 1973. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 17,5x31,5 cm
10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm
10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF