Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Gera Éva(1923-1996): Virág az ablakban. Színes linó, papír, jelzett, 24×20 cm Üvegezett keretben, alján folttal
10168.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gergely Pál (?-?): Őszi színek. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 27×39 cm
10169.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gibellini, Luisa (1950-): Repülés az égen. Akvarell, papír. Jelzett. 56,5×38 cm
10170.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm.
10171.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
10172.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Gráber Margit (1896-1993): Fekvő női akt. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Lap bal széle kissé sérült. 24×33 cm.
10173.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Fakszimile grafika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×23,5 cm
10175.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
19

10176.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10177.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10178.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gy. Molnár István (1933-2010): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett 10x11 cm
10179.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF