Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936842
10168
445
Gera Éva(1923-1996): Virág az ablakban. Színes linó, papír, jelzett, 24×20 cm Üvegezett keretben, alján folttal 2939695
10169
445
Gergely Pál (?-?): Őszi színek. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 27×39 cm 2938501
10170
445
Gibellini, Luisa (1950-): Repülés az égen. Akvarell, papír. Jelzett. 56,5×38 cm
2839271
10171
445
24000
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm.
2839188
10172
445
42000
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
2839129
10173
445
Gráber Margit (1896-1993): Fekvő női akt. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Lap bal széle kissé sérült. 24×33 cm. 2805645
10174
445
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
2942279
10175
445
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Fakszimile grafika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×23,5 cm 2644218
10176
445
80000
2644257
10177
445
100000
2939349
10178
445
14000
2943320
10179
445
Gy. Molnár István (1933-2010): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett 10x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF