Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937671
10192
445
Hertay Mária (1932-2018): Napraforgó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 70x22 cm 2846231
10193
445
22000
2850782
10194
445
140000
2798287
10195
445
70000
2819504
10196
445
60000
2773571
10197
445
46000
2897210
10198
445
2921569
10199
445
Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm. 2939366
10200
445
Horváth Annamária (?-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 38x48,5 cm 2939345
10201
445
Horváth Annamária (?-): Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 43x56 cm
2936596
10202
445
Horváth G. Andor (1876-1966): Kukoricahámozó. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25×34 cm
2866658
10203
445
40000
Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF