Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Hertay Mária (1932-2018): Napraforgó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 70x22 cm
10192.

Rufpreis:
5 000 HUF

10193.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10194.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10195.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10196.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10197.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10198.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm.
10199.

Rufpreis:
2 800 HUF

Horváth Annamária (?-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 38x48,5 cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth Annamária (?-): Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 43x56 cm
10201.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Horváth G. Andor (1876-1966): Kukoricahámozó. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25×34 cm
10202.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm  Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed
10203.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF