Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10483.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
10484.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm
10485.

Rufpreis:
2 800 HUF

10486.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Várady Róbert (1950-): Illusztráció Vészi Endre verséhez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 21,5x30,5 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajz.
10487.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Menekülés Egyiptomba, 1980. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×16,5 cm
10488.

Rufpreis:
2 000 HUF

Viski János (1891-1961): Ügető huszárok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31,5x44 cm
10489.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vitárius Nikoletta (-): Tánc II., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/X. jelzéssel. 19x13 cm
10490.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vörös András (1955): Vad színek I. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
10491.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10492.

Rufpreis:
3 000 HUF

10493.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1970 "Épül az ország, épült Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, egy-két tábla szélén folttal, de alapvetően jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
10494.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF