Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2853031
10483
445
220000
2942723
10484
445
30000
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
2940115
10485
445
Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm
2864090
10486
445
28000
2936593
10487
445
Várady Róbert (1950-): Illusztráció Vészi Endre verséhez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 21,5x30,5 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajz.
2762642
10488
445
Véssey Gábor (1948-): Menekülés Egyiptomba, 1980. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×16,5 cm
2936013
10489
445
24000
Viski János (1891-1961): Ügető huszárok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31,5x44 cm
2938373
10490
445
Vitárius Nikoletta (-): Tánc II., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/X. jelzéssel. 19x13 cm
2925361
10491
445
22000
Vörös András (1955): Vad színek I. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
2935766
10492
445
2432833
10493
445
3200
Vöröss Tibor (1911-1999): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 19,5×23,5 cm 2943720
10494
445
cca 1970 "Épül az ország, épült Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, egy-két tábla szélén folttal, de alapvetően jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF