Tétel

Rufpreis:

70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD

Beschreibung:

Johan Hugó (1891-1956): Vízparti táj (Dunapart Budapestnél?). Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb alsó sarkában kissé sérült. Kissé foltos. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, slightly damaged and stained. Provenance: from the estate of the artist.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert