Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904584
10225
441
Kukla Mátyás (1928-): Parkrészlet, 1959. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x27 cm.
2903835
10226
441
3400
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Nyárfás. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/16), 21×30 cm
2903549
10227
441
Kósa Bálint (1932-): Gyermekláncfű. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli apró szakadásokkal, 27×20,5 cm 2903496
10228
441
4600
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Paripa. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm 2903492
10229
441
4600
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ügető és ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm
2625993
10230
441
Kkállai Henrik (1976- ): Kerti fák. Olaj, préselt lemez, keret nélkül, jelzett, 59,5x32cm
2580934
10231
441
46000
2779605
10232
441
19000
2905176
10233
441
Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Bika. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm 2872149
10234
441
Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Kos. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm 2803802
10235
441
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm
2459098
10236
441
Konecsni György (1908-1970): Csopak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF