Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750412
10370
441
2750417
10371
441
2899391
10372
441
3200
Sostarics Lajos (1896-1968): Híd a falu szélén. Akvarell, papír jelzés nélkül, 18x23 cm. Lapra ragasztva, feltekerve.
2750414
10373
441
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm
2895094
10374
441
Sugár Géza (1920-?) Kukorica morzsoló. Olaj, farost, keretben 40x28 cm 2867728
10375
441
Somos Melitta (1943-): Virágok. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 18x23 cm 2859072
10376
441
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
2642449
10377
441
2819395
10378
441
Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
2679736
10379
441
11000
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
2870664
10380
441
17000
Schöpe, Bruno (1890-1964): Zöldellő táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm.
2642475
10381
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF