Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10371.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sostarics Lajos (1896-1968): Híd a falu szélén. Akvarell, papír jelzés nélkül, 18x23 cm. Lapra ragasztva, feltekerve.
10372.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm
10373.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sugár Géza (1920-?) Kukorica morzsoló. Olaj, farost, keretben 40x28 cm
10374.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somos Melitta (1943-): Virágok. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 18x23 cm
10375.

Rufpreis:
3 000 HUF

Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
10376.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10377.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
10378.

Rufpreis:
6 000 HUF

Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
10379.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Schöpe, Bruno (1890-1964): Zöldellő táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm.
10380.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10381.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF