https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2898254
10000
441
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár C. Pál (1894-1981): Lovak a tájban, 1916. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült. 18×24 cm. Nagyon korai munka, gyűjtői darab! 2901906
10001
441
0
280000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Babtisztérium. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Pika). Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: MAMŰ Galéria, Budapest, 2023, csoportos kiállítás. 100x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Exhibited: MAMŰ Gallery, Budapest, 2023, group exhibition, 100x80 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2900555
10002
441
0
100000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gross Arnold (1929-2015): Tordai kert II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 14x19 cm 2888577
10003
441
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Attila (1947-): K13. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 51x51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2752505
10004
441
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Markó Erzsébet (1947 - ): Romantikus táj. Olaj, farost. Jelzett, üvegezett keretben. 70x90 cm. Budapesten, a Magyar Képzőművészeti Főiskolán tanult 1968-1972 között. Mesterei: Kádár György, Kokas Ignác. Országos egyéni és csoportos tárlatokon mutatta be munkáit. Külföldön Brüsszelben, Finnországban és Dániában állított ki. Díjak: Derkovits-ösztöndíj (1996), Neufeld Anna-díj (1993), Madách-díj (1993).
Das Lot is nicht erreichbar
2850711
10005
441
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 26/40. 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered: 26/40.
Das Lot is nicht erreichbar
2791983
10006
441
0
260000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2887794
10007
441
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24x33 cm 2898008
10008
441
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Arányi Mária, Huszka Jenőné (1897-1977): Portré, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben. 27x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2845316
10009
441
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm. 2821629
10010
441
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ábrahám Rafael (1929-2014): Halászbástya. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/100), lap széle kissé foltos, 37,5×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2900449
10011
441
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Almásy Aladár (1946-): Fehér vesszőkkel megtévedt kertész. Tus, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, foltos 29x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse