Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2739880
10078
441
2739858
10079
441
2739848
10080
441
2868009
10084
441
15000
Béjot, Eugene (1867-1931). Szajnaparti lécsőn. , Cannes, 1893. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 13x19 cm
2650421
10085
441
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Vitorlás, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×11 cm
2884595
10086
441
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkony, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 28×35 cm 2523047
10087
441
Blahos Rudolf (1917-1986): Vihar közeledik (lovak). Színes rézkarc, papír, számozott (52/100), jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 28,5×40 cm
2884579
10088
441
4800
Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
2903806
10089
441
40000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Javított. 100x75 cm 2884731
10090
441
24000
2884727
10091
441
24000
2884723
10092
441
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF