Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10078.

Rufpreis:
10 000 HUF

10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

10080.

Rufpreis:
10 000 HUF

Béjot, Eugene (1867-1931). Szajnaparti lécsőn. , Cannes, 1893. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 13x19 cm
10084.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Vitorlás, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×11 cm
10085.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Blahos Rudolf (1917-1986): Alkony, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 28×35 cm
10086.

Rufpreis:
2 800 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Vihar közeledik (lovak). Színes rézkarc, papír, számozott (52/100), jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 28,5×40 cm
10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
10088.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Javított. 100x75 cm
10089.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10090.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10091.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10092.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF