Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Molnár C. Pál (1894-1981): Lovak a tájban, 1916. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült. 18×24 cm. Nagyon korai munka, gyűjtői darab!
10000.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10001.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Gross Arnold (1929-2015): Tordai kert II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 14x19 cm
10002.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Koppány Attila (1947-): K13. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 51x51 cm
10003.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10004.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10005.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10006.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
10007.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
22

10008.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm.
10009.

Rufpreis:
3 000 HUF

10010.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Almásy Aladár (1946-): Fehér vesszőkkel megtévedt kertész. Tus, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, foltos 29x19 cm
10011.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF