Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2495563
10153
441
9500
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Sárospataki részlet. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Műcsarnok, Bp. raglappal 1958-ból. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x49 cm 2903744
10154
441
Francis Bacon (1909-1992): Csengetés. Heliogravür, papír, Jelzett a nyomaton. Szárazpecséttel 20x27 cm 2644218
10155
441
90000
2644271
10156
441
120000
2839217
10157
441
42000
Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
2839223
10158
441
42000
Gráber Margit (1896-1993): Budapest, az Andrássy út romokban az ostrom után, 1945. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró lapszéli szakadással. Paszpartuban. 43×61 cm. 2779943
10159
441
38000
2895059
10160
441
40000
Gara Arnold (1882-1929):Női fej. Ceruza, papír, jelzett 22x19 cm Üvegezett keretben
2852927
10161
441
14000
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 34,5x27 cm 2858246
10162
441
28000
Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 13., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 130. oldal. 30×30 cm. 2658473
10163
441
Gách István Lipót (1880-1962): Munka a földeken. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x26 cm
2828456
10164
441
4200
Gyulai Líviusz (1937-2021): Balzac: Les contes drolatiques (borsos történetek). Litográfia, papír, jelzés nélkül. 42,5×33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF