Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840578
10165
441
2814309
10166
441
19000
2798265
10167
441
28000
2881288
10168
441
Göndör Bertalan (1908-1945): 3 db karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, kb 30x22 cm 2720963
10169
441
Gara Arnold (1882-1929): Szobában. Rézkarc, papír, jelzett, 31,5×24,5 cm
2720961
10170
441
Gara Arnold (1882-1929): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett, 32×24,5 cm 2819363
10171
441
36000
Hermann Lipót (1884-1972): Bacchanália . Szén, papír, jelezve jobbra lent: Hermann L. balra: Hagyatéki pecsét. Üvegezett fa keretben, 23,5x29 cm.
2898016
10172
441
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
2899646
10173
441
55000
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőző aktok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben / Bathing nudes. Oil on canvas. Signed. Framed. 25x38,55 cm 2899617
10174
441
4600
Hibó Tamás (1947-1991): A büszke nő, 1986. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./VII. számozással, üvegezett fakeretben, 18,5×14,5 cm 2898088
10175
441
Holló László (1887-1976): Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x28 cm
2897210
10176
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF