Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10165.

Rufpreis:
12 000 HUF

10166.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10167.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Göndör Bertalan (1908-1945): 3 db karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, kb 30x22 cm
10168.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Szobában. Rézkarc, papír, jelzett, 31,5×24,5 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett, 32×24,5 cm
10170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Bacchanália . Szén, papír, jelezve jobbra lent: Hermann L. balra: Hagyatéki pecsét. Üvegezett fa keretben, 23,5x29 cm.
10171.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
10172.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőző aktok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben / Bathing nudes. Oil on canvas. Signed. Framed. 25x38,55 cm
10173.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Hibó Tamás (1947-1991): A büszke nő, 1986. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./VII. számozással, üvegezett fakeretben, 18,5×14,5 cm
10174.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
14

Holló László (1887-1976): Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x28 cm
10175.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF