Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10189.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10190.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10191.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10192.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10193.

Rufpreis:
8 000 HUF

10194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Honti Nándor (1878-1961): Körmenet. Olaj, karton, jelzett; keretben. 16x10 cm
10195.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hornyánszky Gyula (1924-1995) festő, grafikus hagyatékából egy mappa, össz. 46 db, főleg grafikák (ceruza, toll, tus), közte néhány kézirat, meghívó, stb. Jelzéssel / jelzés nélkül, vegyes méretben és állapotban.
10197.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hermann Zoltán (1954-): ZRL 02, 1997. Fotocinkográfia, raszteres klisé, ofszet, papír, jelzett, számozott (25/50). Paszpartuban, 10,5×16 cm
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Inés Honfi (1973- ), magyar származású, dán festő: Virágok. Olaj, vászon, jelzett, 40x30 cm
10199.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Izsák Jenő (1953-) Elektronika 4 db karikatúra. Tus, papír. 15x22 cm-ig
10200.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF