Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10213.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A festő. Akvarell, lavírozott tus, papír, jelzett, 25x18 cm
10215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzse kötözők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x15,5 cm
10216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Viharos éjszaka. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm
10217.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
10218.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10219.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kunt Ernő (1920-1994): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44,5×18 cm
10220.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Kunt Ernő (1920-1994): Ez a Balaton! Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal, hajtásnyommal, 21x30 cm
10221.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kunt Ernő (1920-1994): Portré. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban, 40×28 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Dunapart tehenekkel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 28x38 cm
10223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Terézia (1928-2016): Falusi udvar. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19,5x29,5 cm
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF