Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2846245
10213
441
26000
2888367
10214
441
Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
2891799
10215
441
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A festő. Akvarell, lavírozott tus, papír, jelzett, 25x18 cm 2891765
10216
441
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzse kötözők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x15,5 cm
2891775
10217
441
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Viharos éjszaka. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm
2888541
10218
441
30000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
2888544
10219
441
2889417
10220
441
Kunt Ernő (1920-1994): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44,5×18 cm 2804900
10221
441
Kunt Ernő (1920-1994): Ez a Balaton! Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal, hajtásnyommal, 21x30 cm 2889458
10222
441
Kunt Ernő (1920-1994): Portré. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban, 40×28 cm 2898164
10223
441
Kórusz József (1927-2010): Dunapart tehenekkel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 28x38 cm
2898158
10224
441
Kiss Terézia (1928-2016): Falusi udvar. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19,5x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF