Farkas Lajos (1919-1998): Domboldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1983-ban a szombathelyi Derkovits-teremben rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 50x80 cm
Farkas Ádám (1944-): Szobor (cím nélkül), 1979. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap tetején német nyelvű életrajzzal. 1979 Stadtgalerie, Wels, Ausztriában rendezett kiállításhoz készült mappából (Bukta Imre, Farkas Ádám, Klimó Károly 1-1 grafikájával). 19,5x21 cm.
Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm
Fülöp György (1923-): 1956 - a megtorlás. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. A laphoz ragasztva a karikatúra fóliára készült másolata.21,5x15 cm.