Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Fülöp Tibor (1961-): Csirkepásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fülöp Tibor (1961-): Libapásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Fakeretben. 13x18 cm
10142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Tibor (1961-): Csendélet. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x24 cm
10143.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Farkas Lajos (1919-1998): Domboldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1983-ban a szombathelyi Derkovits-teremben rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 50x80 cm
10144.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Farkas Ádám (1944-): Szobor (cím nélkül), 1979. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap tetején német nyelvű életrajzzal. 1979 Stadtgalerie, Wels, Ausztriában rendezett kiállításhoz készült mappából (Bukta Imre, Farkas Ádám, Klimó Károly 1-1 grafikájával). 19,5x21 cm.
10145.

Rufpreis:
4 000 HUF

Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
10146.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10148.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Franz Joseph Herold (1904-1986): Kint a földön. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 56,5x72,5
10149.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10150.

Rufpreis:
10 000 HUF

10151.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fehérvári Zoltán (1958-): Parton. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. fakeretben.
10152.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF