Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Bálint Rezső (1885-1945): Formák-foltok-vonalak. 10 litografia. Kosztolányi Dezső előszava. Budapest, 1918. Litográfia, papír, mindegyik litográfia ceruzával jelzett. Mindegyik litográfia valamint a borító és az előszó is külön plexiüvegezett fakeretben, egyik keret plexiüveg nélkül.. 30,5x23,5 és 27,5x20,5 cm közötti méretekben.
10065.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett, 42x59 cm.
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Napfényes parkrészlet, 1964. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10067.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Borbély Béla (194?-2019): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, 58x36 cm
10068.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Balatonfelvidéki falu, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 41x56 cm.
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Lány népviseletben. Olaj, vászon, jelzett, 60x50 cm
10070.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 40x54,5 cm.
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

Benda Zoltán (1963-): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×30 cm
10073.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Bozó Gyula (1913-2004): Szent István. Ceruza, pausz. Jelzett. 15x24 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Éremterv. Kollázs, vegyes technika. Jelzett 30x20 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Plakátterv. Kollázs, vegyes technika. Jelzett 30x20 cm
10076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Az utolsó vacsora (tanulmány). Akvarell, papír, jelzés nélkül, apró lapszéli sérüléssel, 11x21 cm
10077.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF