Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2882690
10065
441
50000
Bálint Rezső (1885-1945): Formák-foltok-vonalak. 10 litografia. Kosztolányi Dezső előszava. Budapest, 1918. Litográfia, papír, mindegyik litográfia ceruzával jelzett. Mindegyik litográfia valamint a borító és az előszó is külön plexiüvegezett fakeretben, egyik keret plexiüveg nélkül.. 30,5x23,5 és 27,5x20,5 cm közötti méretekben.
2821565
10066
441
Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett, 42x59 cm. 2774415
10067
441
140000
Boldizsár István (1897-1984): Napfényes parkrészlet, 1964. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2821569
10068
441
Borbély Béla (194?-2019): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, 58x36 cm
2845650
10069
441
Borbély Béla (194?-2019): Balatonfelvidéki falu, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 41x56 cm. 2845629
10070
441
Borbély Béla (194?-2019): Lány népviseletben. Olaj, vászon, jelzett, 60x50 cm 2845638
10071
441
Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 40x54,5 cm. 2895156
10073
441
Benda Zoltán (1963-): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×30 cm 2898407
10074
441
Bozó Gyula (1913-2004): Szent István. Ceruza, pausz. Jelzett. 15x24 cm 2898419
10075
441
Bozó Gyula (1913-2004): Éremterv. Kollázs, vegyes technika. Jelzett 30x20 cm 2898423
10076
441
Bozó Gyula (1913-2004): Plakátterv. Kollázs, vegyes technika. Jelzett 30x20 cm 2902525
10077
441
Bozó Gyula (1913-2004): Az utolsó vacsora (tanulmány). Akvarell, papír, jelzés nélkül, apró lapszéli sérüléssel, 11x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF