Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2773672
10053
441
14000
Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm
2864398
10054
441
14000
2864393
10055
441
13000
2864390
10056
441
Balogh István Péter (1950-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 30×40 cm
2864419
10057
441
17000
Balogh Ervin (1925-): Délelőtt (Balaton). Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 30×40 cm
2876510
10058
441
14000
Bokros László (1928-2017): "Angelus". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (7/10). Paszpartuban. Lap széle foltos. 25x26,5 cm 2897987
10059
441
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×15,5 cm
2691711
10060
441
Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
2883637
10061
441
Bojtos Károly (1936-2011): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 20x30 cm 2881295
10062
441
2845321
10063
441
Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
2857154
10064
441
28000
Bubelényi László (1953-): Felső-Tisza. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF