Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm
10053.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10054.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10055.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Balogh István Péter (1950-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 30×40 cm
10056.

Rufpreis:
10 000 HUF

Balogh Ervin (1925-): Délelőtt (Balaton). Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 30×40 cm
10057.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Bokros László (1928-2017): "Angelus". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (7/10). Paszpartuban. Lap széle foltos. 25x26,5 cm
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×15,5 cm
10059.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10060.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bojtos Károly (1936-2011): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 20x30 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

10062.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
10063.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bubelényi László (1953-): Felső-Tisza. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10064.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF