Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2870295
10201
441
Imreh Tibor (1952-2010): Anesztézia, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 86×61,5 cm.
2781048
10202
441
Imre István (1918-1983): Fagyöngy. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 29x39 cm 2859093
10203
441
2903829
10204
441
Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban (Eső után). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30x38,5 cm
2903474
10205
441
id. Imre István (1918-1983): Várnegyed, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (94/100). 39x29 cm
2580504
10206
441
2742505
10207
441
70000
2742457
10208
441
110000
Johan Hugó (1891-1956): Átkelés a vízen, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 19x30 cm. / watercolour on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
2896981
10209
441
Józsa János (1936-2016): Festő és modell. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
2897003
10210
441
Józsa János (1936-2016): A bor ünnepe. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
2905021
10211
441
4600
2015 Józsa János (1936-2016): Elvirának. Ceruza, papír, jelzett, 36×18 cm 2904187
10212
441
13000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF