Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Imreh Tibor (1952-2010): Anesztézia, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 86×61,5 cm.
10201.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Imre István (1918-1983): Fagyöngy. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 29x39 cm
10202.

Rufpreis:
1 200 HUF

10203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban (Eső után). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30x38,5 cm
10204.

Rufpreis:
3 000 HUF

id. Imre István (1918-1983): Várnegyed, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (94/100). 39x29 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF

10206.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10207.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Johan Hugó (1891-1956): Átkelés a vízen, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 19x30 cm. / watercolour on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
10208.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Józsa János (1936-2016): Festő és modell. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10209.

Rufpreis:
4 000 HUF

Józsa János (1936-2016): A bor ünnepe. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10210.

Rufpreis:
4 000 HUF

2015 Józsa János (1936-2016): Elvirának. Ceruza, papír, jelzett, 36×18 cm
10211.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10212.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF