Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2756336
10273
441
15000
Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, számozott (7/10). 19,5x21,5 cm. 2876991
10274
441
48000
Lux Antal (1935-): Monitor-lift, 1990. Szitanyomat, monotípia, papír. Jelzett és datált (A Lux 90), művészpéldány e.a 5 számozással. 51x64 cm. Lapszéli apró sérülésekkel / Antal Lux (1935-): Monitor-lift. Serigraphy and monotype on paper. Signed and dated (A Lux 90), e.a artist's proof. 51x64 cm. With very minor dam,ages on the edges.
2767673
10275
441
Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2767672
10276
441
Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2773054
10277
441
9500
Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2821502
10278
441
15000
2884556
10279
441
Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x20 cm 2884559
10280
441
Ligeti Miklós (1982-): Hajó és csónak, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x17 cm
2724379
10281
441
55000
2724402
10282
441
55000
2905035
10283
441
4800
cca 1937 Légrády Sándor (1906-1987): Tőr és dísztárgyak tervei, ceruza, papír, jelzés nélkül, 19×23 cm 2884481
10284
441
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 46x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF