Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, számozott (7/10). 19,5x21,5 cm.
10273.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lux Antal (1935-): Monitor-lift, 1990. Szitanyomat, monotípia, papír. Jelzett és datált (A Lux 90), művészpéldány e.a 5 számozással. 51x64 cm. Lapszéli apró sérülésekkel / Antal Lux (1935-): Monitor-lift. Serigraphy and monotype on paper. Signed and dated (A Lux 90), e.a artist's proof. 51x64 cm. With very minor dam,ages on the edges.
10274.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10275.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10276.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10277.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10278.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x20 cm
10279.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Hajó és csónak, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x17 cm
10280.

Rufpreis:
2 000 HUF

10281.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10282.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

cca 1937 Légrády Sándor (1906-1987): Tőr és dísztárgyak tervei, ceruza, papír, jelzés nélkül, 19×23 cm
10283.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 46x34 cm
10284.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF