Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Macskássy Izolda (1945-2021): Táltos. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm
10298.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Müller Árpád (1961-2006): Zenész, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 5/15 számozással. 7×5,5 cm.
10299.

Rufpreis:
5 000 HUF

10300.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Molnár Dénes (1947-2000): Szent István album, 12 db nyomattal erdélyi helyszínekről, fametszetű, számozott (70/150) és a művész által jelzett borítóban, 30x21 cm
10301.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
10302.

Rufpreis:
8 000 HUF

10303.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10304.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10305.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm
10306.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10307.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Molnár Ibolya, Ibi (?-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm
10308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10309.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF