Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903945
10298
441
15000
Macskássy Izolda (1945-2021): Táltos. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm
2851371
10299
441
Müller Árpád (1961-2006): Zenész, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 5/15 számozással. 7×5,5 cm.
2874270
10300
441
11000
2904322
10301
441
Molnár Dénes (1947-2000): Szent István album, 12 db nyomattal erdélyi helyszínekről, fametszetű, számozott (70/150) és a művész által jelzett borítóban, 30x21 cm 2798896
10302
441
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
2731007
10303
441
90000
2717011
10304
441
32000
2905169
10305
441
14000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2824158
10306
441
19000
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm
2768746
10307
441
2871858
10308
441
Molnár Ibolya, Ibi (?-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm
2777184
10309
441
6500
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF