Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2827562
10322
441
Oláh Tamás (1949-2014), 2 db mű: Csendélet oszlop előtt (cím nélkül). Vegyes technika, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 23x14 cm
2810574
10323
441
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki erdő, 1906. Akvarell, papír, jelzés nélkül, Ócsvár Rezső autográf datálásával és helymeghatározásával, 22,5x16 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, unsigned, but with autograph description. The painter was born in Smolnik! 2898434
10324
441
Pablo Picasso (1881-1973): Merry Christmas 1965. Alexander Paal / Paál Sándor (1910-1972) magyar származású filmrendező részére készített üdvözlőkártya. Litográfia, papír. 20x13 cm / Lithography made for Hugarian film director Alexander Paal 2895150
10325
441
50000
Pállya Celesztin (1864-1948): Dunai táj. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x21 cm Keret sérült
2851022
10326
441
Perei Zoltán (1913-1992): Szirén. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15 cm
2903565
10327
441
19000
Perei Zoltán (1913-1992), 6 db mű: Portrék. Akvarell, papír, jelzés nélkül, egyik a hátoldalán feliratozott. 25x18 cm körüli méretekben. 2886976
10328
441
4600
Perei Zoltán (1913-1992): Flóra. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x9 cm 2897275
10329
441
Paulovits Pál (1892-1975): Fények. Színezett rézkarc, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 25×45 cm 2897552
10330
441
19000
Pierre Székely (1923-2001): A tigris éve (L'Année du tigre). Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 10×15 cm
2897927
10331
441
Prihoda István (1891-1965): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Enyhe hajtásnyomokkal. 22x29 cm 2543568
10332
441
2566145
10333
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF