Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Oláh Tamás (1949-2014), 2 db mű: Csendélet oszlop előtt (cím nélkül). Vegyes technika, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 23x14 cm
10322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki erdő, 1906. Akvarell, papír, jelzés nélkül, Ócsvár Rezső autográf datálásával és helymeghatározásával, 22,5x16 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, unsigned, but with autograph description. The painter was born in Smolnik!
10323.

Rufpreis:
800 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Merry Christmas 1965. Alexander Paal / Paál Sándor (1910-1972) magyar származású filmrendező részére készített üdvözlőkártya. Litográfia, papír. 20x13 cm / Lithography made for Hugarian film director Alexander Paal
10324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pállya Celesztin (1864-1948): Dunai táj. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x21 cm Keret sérült
10325.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Perei Zoltán (1913-1992): Szirén. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15 cm
10326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992), 6 db mű: Portrék. Akvarell, papír, jelzés nélkül, egyik a hátoldalán feliratozott. 25x18 cm körüli méretekben.
10327.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Perei Zoltán (1913-1992): Flóra. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x9 cm
10328.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Paulovits Pál (1892-1975): Fények. Színezett rézkarc, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 25×45 cm
10329.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pierre Székely (1923-2001): A tigris éve (L'Année du tigre). Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 10×15 cm
10330.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Prihoda István (1891-1965): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Enyhe hajtásnyomokkal. 22x29 cm
10331.

Rufpreis:
5 000 HUF

10332.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10333.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF