Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2897439
10394
441
36000
Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
2896950
10395
441
Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2896940
10396
441
Szalay Pál (1953-): Álló női akt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2898021
10397
441
Szabó László (1895-?): Társaság. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10x14 cm
2768810
10398
441
15000
Szász Endre (1926-2003): Női portré, 1991. Toll, papír. Jelzett, autográf dedikációval, 20x28,5 cm
2500059
10399
441
60000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (halványan). Üvegezett fa keretben. 28,5x26,5 cm
2500065
10400
441
110000
2559250
10401
441
Szász Endre (1926-2003): Figura. Tus, papír, jelzés nélkül, művész hagyatékából, 21×14 cm
2887163
10402
441
14000
Szász Endre (1926-2003) Női és férfi portré. Tus, papír, jelzettek 31x22 cm 2898244
10403
441
15000
Szász Endre (1926-2003): Portré. Tus, papír, jelzett, az 1970-ben a pécsi Képcsarnokban rendezett kiállítás meghívóján. 10x15,5 cm.
2905101
10404
441
Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben.15x21 cm 2872532
10405
441
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzett. 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF