Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2805751
10382
441
2796689
10383
441
26000
2828311
10384
441
Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm
2870460
10385
441
Sárkány Győző (1951-): Domb házzal. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 4/50, 11,5x15,5 cm 2902404
10386
441
Simon Kata (?-): Veszprém. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 46,5×34 cm. 2897461
10387
441
Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm
2879494
10388
441
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Fák. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. 42x53 cm.
2886987
10389
441
4600
Stettner Béla (1928-1984): Aktok, 1982. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, 71/100 számozással, paszpartuban, 9×9 cm 2899404
10390
441
3200
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Széchenyi fürdő. Szénrajz, papír, jelzés nélkül, 27,5x21 cm
2899409
10391
441
3200
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Vajdahunyad vára. Szénrajz, papír, jelzett, 28,5x19 cm
2897224
10392
441
14000
Szabó Vladimír (1905-1991): Budavár. Rézkarc, papír, jelzett (halványan). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 24x29,5 cm
2896961
10393
441
Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF