Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10382.

Rufpreis:
2 400 HUF

10383.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm
10384.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárkány Győző (1951-): Domb házzal. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 4/50, 11,5x15,5 cm
10385.

Rufpreis:
2 400 HUF

Simon Kata (?-): Veszprém. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 46,5×34 cm.
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm
10387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Fák. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. 42x53 cm.
10388.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Stettner Béla (1928-1984): Aktok, 1982. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, 71/100 számozással, paszpartuban, 9×9 cm
10389.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Széchenyi fürdő. Szénrajz, papír, jelzés nélkül, 27,5x21 cm
10390.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Vajdahunyad vára. Szénrajz, papír, jelzett, 28,5x19 cm
10391.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szabó Vladimír (1905-1991): Budavár. Rézkarc, papír, jelzett (halványan). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 24x29,5 cm
10392.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10393.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF