Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Vitéz Judit (?-): Akt II., 1998. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány EA III/X. számozással. Paszpartuban. 38,5×33 cm
10454.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10455.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10456.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10457.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10458.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Piaci forgatag. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, 19x14 cm. Dekoratív fakeretben.
10459.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vidéky Brigitta (1911-2017): Balaton felvidéki panoráma. Olaj, vászon, jelzett. 50x60 cm
10460.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Vincze László (1934-2020): Akt. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 21x10,5 cm
10461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Werner Maier (?-): Feszület a hegyoldalban. Olaj, farost. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.
10462.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Dorothea Wight (1944-2013): Februári délután (february afternoon). Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (52/100). 19,5×15 cm / Dorothea Wight (1944-2013): February afternoon. Mezzotinto on paper, signed, numbered (52/100). 19,5×15 cm
10463.

Rufpreis:
6 000 HUF

Weintrager Adolf (1927-1987): Derülés. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40x58,5 cm
10464.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
10465.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF