Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828404
10454
441
Vitéz Judit (?-): Akt II., 1998. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány EA III/X. számozással. Paszpartuban. 38,5×33 cm
2803718
10455
441
180000
2853031
10456
441
220000
2478760
10457
441
2432833
10458
441
3200
2898294
10459
441
Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Piaci forgatag. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, 19x14 cm. Dekoratív fakeretben. 2744063
10460
441
38000
Vidéky Brigitta (1911-2017): Balaton felvidéki panoráma. Olaj, vászon, jelzett. 50x60 cm
2903540
10461
441
Vincze László (1934-2020): Akt. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 21x10,5 cm
2871891
10462
441
15000
Werner Maier (?-): Feszület a hegyoldalban. Olaj, farost. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben. 2828208
10463
441
Dorothea Wight (1944-2013): Februári délután (february afternoon). Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (52/100). 19,5×15 cm / Dorothea Wight (1944-2013): February afternoon. Mezzotinto on paper, signed, numbered (52/100). 19,5×15 cm
2845867
10464
441
Weintrager Adolf (1927-1987): Derülés. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40x58,5 cm 2805654
10465
441
11000
Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF