Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Zimányi Alajos (1944?-): Magdalai Mária, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 24x20 cm. Paszpartuban.
10466.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zórád Géza (1896-1959): Család az utcán. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10467.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10468.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Vihar a Tiszán, 1996. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 21,5 cm. Paszpartuban.
10469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Kétarcú Tisza, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 13x26 cm. Lap teteje kartonra ragasztva.
10470.

Rufpreis:
3 000 HUF

10471.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Szegedi Pantheon Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 25x19 cm
10472.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Épül a Margithíd. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 16x21 cm
10473.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zombory Moldován Béla (1885-1967): Csonth Béla gyermek portréja. Olaj, fa, kissé sérült, jelzett, 50x40 cm
10474.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zentai Pál (1938-1987): Behavazott utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10475.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zichy Mihály (1827-1906):erotikus illusztráció. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön 1920. 19x23 cm Üvegezett keretben
10476.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF