Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896058
10442
441
80000
Ujházi Péter (1940-): Utcán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 24x17 cm
2891597
10443
441
4800
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Királyfürdő Budán. Rézkarc, papír, jelzett, 25×39,5 cm 2891588
10444
441
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Széchenyi szobra (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, 21×27,5 cm
2891636
10445
441
3800
Varga Mátyás (1910-2002): 150 éves a Nemzeti Színház, 1837-1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), 19,5×29,5 cm 2903939
10446
441
3400
Varga Mátyás (1910-2002): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), 19×29 cm 2779589
10447
441
Vákár Tibor (1908 - ): Templomok. Tus, papír, jelezett, üvegezett keretben. 18x29,5cm
2899271
10448
441
Varga Bencsik József (1944-): Virágok III. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 27/100. Üvegezett fakeretben. 42x26 cm 2899276
10449
441
Varga Bencsik József (1944-): Íriszek. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 67/100. Üvegezett fakeretben. 42x26 cm 2870252
10450
441
Végvári Beatrix (1958-): Rákészülés. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Lapszéli gyűrődésekkel. 47×47 cm 2851080
10451
441
Vén Zoltán (1941- ): Stop (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány V/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 16×10 cm
2864090
10452
441
28000
2871861
10453
441
Vati József (1927-2017). Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF