Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Ujházi Péter (1940-): Utcán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 24x17 cm
10442.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Királyfürdő Budán. Rézkarc, papír, jelzett, 25×39,5 cm
10443.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Széchenyi szobra (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, 21×27,5 cm
10444.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga Mátyás (1910-2002): 150 éves a Nemzeti Színház, 1837-1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), 19,5×29,5 cm
10445.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Varga Mátyás (1910-2002): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), 19×29 cm
10446.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vákár Tibor (1908 - ): Templomok. Tus, papír, jelezett, üvegezett keretben. 18x29,5cm
10447.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Virágok III. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 27/100. Üvegezett fakeretben. 42x26 cm
10448.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Íriszek. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 67/100. Üvegezett fakeretben. 42x26 cm
10449.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Végvári Beatrix (1958-): Rákészülés. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Lapszéli gyűrődésekkel. 47×47 cm
10450.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Stop (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány V/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 16×10 cm
10451.

Rufpreis:
6 000 HUF

10452.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vati József (1927-2017). Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x40 cm
10453.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF