Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Szontágh Tibor (1873-1930): Holt Sajó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm.
10418.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10419.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10420.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szomolnoky Pálma (?-): Kékruhás nő. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 69x49 cm
10421.

Rufpreis:
5 000 HUF

10422.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10423.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10424.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Rőzsekötő. Olaj, vászon, sérülésekkel! 70x100 cm
10425.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tóth B László (1906-1982): Gyümölcs csendélet, 1966. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10426.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tellinger István (1940-2008): Káosz II. Hidegtű, papír, jelzett, számozott: II/VII. 25,5x16 cm
10427.

Rufpreis:
2 800 HUF

10428.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

M.Tóth István (1922-2006): Illusztráció József Attila a "Dunánál" c. verséhez. Lavírozott tus, papír, jelzett, 24×18 cm
10429.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF