Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904179
10346
441
30000
Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
2895846
10347
441
Pfannl Egon (1911-1973): Budapest ostroma. 7 db nyomat, Klösz Nyomda: Buda az ostrom után. 1945-ben, kétszáz példányban készült mappa. Fragmentum, eredetileg, 12 db-ból álló mappa volt. Jelzett a nyomaton. 38x24 cm. Kissé megviselt állapotban.
2883721
10348
441
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm 2897031
10349
441
19000
Reich Károly (1922-1988): Artistanő cirkuszi lovakkal. Tus, papír, jelzett. Foltos, apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 17,5x23,5 cm 2904349
10350
441
30000
Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.
2870555
10351
441
Ruttkay Sándor (1951-): Számvetés, 1979. Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 34,5x25,5 cm.
2872975
10352
441
Alekszandr Mihajlovics Rodcsenko (1891-1956): Jelvenyterv. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, szakadással, 60x84 cm
2828356
10353
441
Rába Judit (1983-): Időgócok/13, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat pb. jelzéssel. 55,5×41,5 cm 2864414
10354
441
Radnai Zoltán (1960-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40×30 cm
2891039
10355
441
Rau Tibor (1934-2000): Tűz van! Show-műsor. (erotikus karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm.
2891021
10356
441
Rau Tibor (1934-2000): Mákos diós (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 19x19 cm. 2839039
10357
441
14000
Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 24×18 és 27x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF