Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
10346.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pfannl Egon (1911-1973): Budapest ostroma. 7 db nyomat, Klösz Nyomda: Buda az ostrom után. 1945-ben, kétszáz példányban készült mappa. Fragmentum, eredetileg, 12 db-ból álló mappa volt. Jelzett a nyomaton. 38x24 cm. Kissé megviselt állapotban.
10347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm
10348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Artistanő cirkuszi lovakkal. Tus, papír, jelzett. Foltos, apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 17,5x23,5 cm
10349.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.
10350.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ruttkay Sándor (1951-): Számvetés, 1979. Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 34,5x25,5 cm.
10351.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alekszandr Mihajlovics Rodcsenko (1891-1956): Jelvenyterv. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, szakadással, 60x84 cm
10352.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rába Judit (1983-): Időgócok/13, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat pb. jelzéssel. 55,5×41,5 cm
10353.

Rufpreis:
5 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40×30 cm
10354.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): Tűz van! Show-műsor. (erotikus karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm.
10355.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2000): Mákos diós (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 19x19 cm.
10356.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 24×18 és 27x17 cm
10357.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF