Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Páljános Ervin (1959- ): Társasjáték 1997. Szitanyomat, papír. 9/30 Üvegezett fakeretben. 47x58cm
10334.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm
10335.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm
10336.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pirk László (1953-): Labirintus és tenger, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 40,5×50 cm
10337.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Pató Károly (1950-): Nyugati utazás. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. VIII/XV számozással, d: 17,5 cm
10338.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Petőcz Lajos (1919-2009): Öregember, 1990. Rézkarc, papír, jelzett, lap jobb alsó sarkában kissé foltos, 19x19 cm.
10339.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőcz Lajos (1919-2009): "Mennyi?". Rézkarc, papír, jelzett, 22,5x16,5 cm.
10340.

Rufpreis:
1 400 HUF

10341.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm
10342.

Rufpreis:
2 400 HUF

10343.

Rufpreis:
2 400 HUF

10344.

Rufpreis:
8 000 HUF

10345.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF