Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2727756
10406
441
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Favágók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 50x80 cm
2895085
10407
441
2899441
10408
441
Szekeres József (1944-): Kakas, 2012. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x58,5 cm
2899429
10409
441
Szekeres József (1944-): Lávafolyam, 2011. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 35x50 cm 2904538
10410
441
46000
2903966
10411
441
M. Szűcs Ilona (1925-): Virágok. Akvarell, tus, karton, jelzett, 23,5x31,5 cm
2903960
10412
441
Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír. Jelzett. 29x38,5 cm 2903830
10413
441
Szűcs János (1917-1995): Ördögárok (Budai hegyek). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva kasírozva, 29×38 cm
2896048
10414
441
50000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
2896052
10415
441
30000
2822919
10416
441
70000
Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
2806156
10417
441
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF