Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Szegvári Károly (1920-2002): Favágók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 50x80 cm
10406.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10407.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szekeres József (1944-): Kakas, 2012. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x58,5 cm
10408.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szekeres József (1944-): Lávafolyam, 2011. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 35x50 cm
10409.

Rufpreis:
10 000 HUF

10410.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

M. Szűcs Ilona (1925-): Virágok. Akvarell, tus, karton, jelzett, 23,5x31,5 cm
10411.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír. Jelzett. 29x38,5 cm
10412.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs János (1917-1995): Ördögárok (Budai hegyek). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva kasírozva, 29×38 cm
10413.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
10414.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10415.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
10416.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10417.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF