Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822914
10430
441
80000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
2830495
10431
441
24000
Uitz Béla (1887-1972): Fiúportré, 1920. Rézkarc, papír. Jelezve jobbra lent (halványan). Sérült (törésnyommal). 17,5×13,5 cm 2819475
10432
441
2819462
10433
441
2796137
10434
441
24000
Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
2648147
10435
441
Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm 2796143
10436
441
24000
2860679
10437
441
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 14x13 cm 2841810
10438
441
Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm
2903124
10439
441
28000
Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm
2904028
10440
441
14000
Urbán Gábor (1946-): Mennyei fogatok (vázlat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 30x40 cm 2859076
10441
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF