Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
10430.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Uitz Béla (1887-1972): Fiúportré, 1920. Rézkarc, papír. Jelezve jobbra lent (halványan). Sérült (törésnyommal). 17,5×13,5 cm
10431.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10432.

Rufpreis:
10 000 HUF

10433.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
10434.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm
10435.

Rufpreis:
8 000 HUF

10436.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 14x13 cm
10437.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm
10438.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm
10439.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Urbán Gábor (1946-): Mennyei fogatok (vázlat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 30x40 cm
10440.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10441.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF