Urbán Gábor (1946-): Mennyei fogatok (vázlat). Olaj, farost, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Urban-Gabor-1946-Mennyei-fogatok-vazlat-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-be~II2904028
2904028
10440
441
14000
Beschreibung: Urbán Gábor (1946-): Mennyei fogatok (vázlat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 30x40 cm
: pk