Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2819557
10285
441
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Fekete-kék kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
2900094
10287
441
Molnár István (?) Elektronikával kapcsolatos 3 db karikatúra. Tus, papír. 20x30 cm Jelzettek
2900071
10288
441
Mező István (1951-) Rádiózás 4 db karikatúra 21x15 cm. Tus, papír. + egy kísérő kézirat 2811588
10289
441
Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm
2896519
10290
441
30000
Mácsai István (1922- 2005): Szigligeti részlet, háttérben a várrom, 1991. Golyóstoll, akvarell, papír, hátoldalán Mácsai István autográf soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére. Levelezőlapként postázva. Törésnyommal. 11x15 cm
2848680
10291
441
Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Hölgyek divatos kalapban, 1912-16. Ceruza vagy tus, papír, egyik jelzett, 12x10 és 24x15,5 cm közötti méretekben
2895821
10292
441
Monori Kovács Jenő (1884-?): Hölgy kalapban, 1916. Szén, papír, 53x46,5 cm. Félbe hajtott állapotban! 2895825
10293
441
Monori Kovács Jenő (1884-?): Art Deco keleti szépség. Szén, papír, 45x30,5 cm. Szélein kis sérülésekkel. 2848575
10294
441
Monori Kovács Jenő (1884-?): Fiatal hölgy portréja. Pasztell, papír, jelzett, hajtásnyommal, lapszéli kisebb sérülésekkel, 55x42,5 cm 2848602
10295
441
Monori Kovács Jenő (1884-?): Mária Makk (Budakeszi-Makkosmária), 1936. Akvarell, papír, jelzett, alján kisebb sérüléssel, 20,5x14,5 cm 2848727
10296
441
Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Könyvborító tervek, 1917 körül. Ceruza, tus, akvarell, papír, egyik jelzett, 17,5x13 és 22x13,5 cm közötti méretekben 2904193
10297
441
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF