Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

10285.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Molnár István (?) Elektronikával kapcsolatos 3 db karikatúra. Tus, papír. 20x30 cm Jelzettek
10287.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mező István (1951-) Rádiózás 4 db karikatúra 21x15 cm. Tus, papír. + egy kísérő kézirat
10288.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm
10289.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mácsai István (1922- 2005): Szigligeti részlet, háttérben a várrom, 1991. Golyóstoll, akvarell, papír, hátoldalán Mácsai István autográf soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére. Levelezőlapként postázva. Törésnyommal. 11x15 cm
10290.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Hölgyek divatos kalapban, 1912-16. Ceruza vagy tus, papír, egyik jelzett, 12x10 és 24x15,5 cm közötti méretekben
10291.

Rufpreis:
5 000 HUF

Monori Kovács Jenő (1884-?): Hölgy kalapban, 1916. Szén, papír, 53x46,5 cm. Félbe hajtott állapotban!
10292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monori Kovács Jenő (1884-?): Art Deco keleti szépség. Szén, papír, 45x30,5 cm. Szélein kis sérülésekkel.
10293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monori Kovács Jenő (1884-?): Fiatal hölgy portréja. Pasztell, papír, jelzett, hajtásnyommal, lapszéli kisebb sérülésekkel, 55x42,5 cm
10294.

Rufpreis:
800 HUF

Monori Kovács Jenő (1884-?): Mária Makk (Budakeszi-Makkosmária), 1936. Akvarell, papír, jelzett, alján kisebb sérüléssel, 20,5x14,5 cm
10295.

Rufpreis:
800 HUF
15

Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Könyvborító tervek, 1917 körül. Ceruza, tus, akvarell, papír, egyik jelzett, 17,5x13 és 22x13,5 cm közötti méretekben
10296.

Rufpreis:
800 HUF

10297.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF