Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699085
10237
441
11000
Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm 2821459
10238
441
Koppány Frigyes (?-?): Légitámadás, 1982. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Kartonra kasírozva. 30x21 cm 2732267
10239
441
2732282
10240
441
2200
Kiss Attila (1941-): Bulgária, naposparti részlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19,5x27,5 cm
2732260
10241
441
Kiss Attila (1941-): Balatonrendes, utcarészlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 15x30,5cm
2732264
10242
441
Kiss Attila (1941-): Balaton. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12x21 cm
2100550
10243
441
4400
2867724
10244
441
Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
2774401
10245
441
30000
Kapcsa János (1940-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 53×80 cm
2505453
10246
441
48000
Keszegi Horváth László (?-?): Erdei vízesés. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm
2895154
10247
441
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Tárlatlátogató manók. Rézkarc, papír. Jelzett, 40x29 cm Üvegezett keretben 2900088
10248
441
Klimó Attila (?) Elektronika 3 db karikatúra. Tus, papír. 11x12 cm-ig
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF