Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm
10237.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Koppány Frigyes (?-?): Légitámadás, 1982. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Kartonra kasírozva. 30x21 cm
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

10239.

Rufpreis:
2 400 HUF

10240.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10241.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10242.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10243.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
10244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kapcsa János (1940-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 53×80 cm
10245.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Keszegi Horváth László (?-?): Erdei vízesés. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm
10246.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Tárlatlátogató manók. Rézkarc, papír. Jelzett, 40x29 cm Üvegezett keretben
10247.

Rufpreis:
8 000 HUF

Klimó Attila (?) Elektronika 3 db karikatúra. Tus, papír. 11x12 cm-ig
10248.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF