7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!