Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Kopacz Mária (1941-): Kilátás a régi kertre (cím nélkül). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 45x64 cm.
10249.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kelemen Pál (1942-1999): Fantasztikus táj, 1980. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 17,5×10,5 cm
10250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katja Mandics (?-): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 55×70 cm
10251.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kerekes József (1892-1938): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 18×20 cm
10252.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kozma István (1937-2020): Női alak, 1999. Filctoll, papír, jelzett, Kozma István autográf dedikációjával, kissé foltos, üvegezett keretben. 55×39 cm.
10253.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kozma István (1937-2020): Nagybányai csendélet, 2004. Filctoll, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 43×33 cm.
10254.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
10255.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Fej (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 25x16 cm
10256.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Rabszolgahajcsár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 25x19 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Régi kalotaszegi jobbágyház szobája cserepessel. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
10258.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly (1883-1977): Erdélyszéli kisnemesi porta szobája. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
10259.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly (1883-1977): Román havasi móc-ház régi tűzhelye. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
10260.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF