Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2870190
10249
441
22000
Kopacz Mária (1941-): Kilátás a régi kertre (cím nélkül). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 45x64 cm.
2832290
10250
441
Kelemen Pál (1942-1999): Fantasztikus táj, 1980. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 17,5×10,5 cm
2453679
10251
441
Katja Mandics (?-): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 55×70 cm 2650437
10252
441
Kerekes József (1892-1938): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 18×20 cm
2903530
10253
441
34000
Kozma István (1937-2020): Női alak, 1999. Filctoll, papír, jelzett, Kozma István autográf dedikációjával, kissé foltos, üvegezett keretben. 55×39 cm.
2903532
10254
441
32000
Kozma István (1937-2020): Nagybányai csendélet, 2004. Filctoll, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 43×33 cm.
2890495
10255
441
Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
2890490
10256
441
Konstantin László (1930- ): Fej (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 25x16 cm
2890485
10257
441
Konstantin László (1930- ): Rabszolgahajcsár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 25x19 cm
2833443
10258
441
Kós Károly (1883-1977): Régi kalotaszegi jobbágyház szobája cserepessel. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
2833445
10259
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyszéli kisnemesi porta szobája. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
2833449
10260
441
Kós Károly (1883-1977): Román havasi móc-ház régi tűzhelye. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF