Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2744065
10105
441
28000
Csabai Pantl László (1904-1982): Őszi táj. Olaj, vászon, Jelzett, üvegezett keretben. 55x80 cm 2895086
10106
441
Csejtei László (?): Balaton, a fonyódi gyermektábor. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x62 cm
2901635
10107
441
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett, 9x14 cm
2898393
10108
441
22000
Deli Antal (1886-1960): Kapálók. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, papírra kasírozva, 39,5x49,5 cm 2898395
10109
441
22000
Deli Antal (1886-1960): Portré. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, 49,5x39,5 cm
2784537
10110
441
Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm
2803228
10111
441
Diósy Antal (1895-1977): Margit híd a Dunával. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 24x30 cm 2867873
10112
441
50000
David Beeri (1951-): Virágbokrok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm 2867871
10113
441
50000
David Beeri (1951-): Szépség. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm
2867859
10114
441
44000
David Beeri (1951-): Hét fa. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
2760347
10115
441
32000
David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
2539600
10116
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF