Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Csabai Pantl László (1904-1982): Őszi táj. Olaj, vászon, Jelzett, üvegezett keretben. 55x80 cm
10105.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10106.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett, 9x14 cm
10107.

Rufpreis:
10 000 HUF

Deli Antal (1886-1960): Kapálók. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, papírra kasírozva, 39,5x49,5 cm
10108.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Deli Antal (1886-1960): Portré. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, 49,5x39,5 cm
10109.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm
10110.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Diósy Antal (1895-1977): Margit híd a Dunával. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 24x30 cm
10111.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

David Beeri (1951-): Virágbokrok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm
10112.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

David Beeri (1951-): Szépség. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm
10113.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

David Beeri (1951-): Hét fa. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
10114.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
10115.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF