Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903821
10129
441
Élesdy István (1912-1987): Budai vár, rézkarc, papír, jelzett, , 23x47 cm paszpartuban, foltos
2846397
10130
441
4400
Élesdy István (1912-1987): Budapest, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 42×49 cm
2895087
10131
441
30000
2895095
10132
441
Erdélyi Tibor (1961-): Hazafelé. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 25x35 cm. fakeretben. 2756651
10133
441
Eugen Günel (?-?): Hóborított táj. Litográfia, vászon. Jelzett. Üvegezett keretben. 34x50 cm
2803782
10134
441
80000
2884418
10135
441
24000
2768197
10136
441
22000
2884396
10137
441
Frank Magda (1914-1997): Fekete-kék kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×18 cm / Magda Frank (1914-1997): Black-blue composition. Screenprint on paper, signed. 33×18 cm. 2904203
10138
441
26000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5×27,5 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed, EA.. artist's proof, 39,5×27,5 cm. 2897708
10139
441
2897745
10140
441
Fülöp Tibor (1961-): Libapásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 13x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF