Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra IV., Örömünnep. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, 10x22 cm
10024.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Banksy: Happy Choppers. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10025.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Báli Péter (1955-): Három fa, 1990. Linómetszet, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boroksa András (1922-1989): Virágcsendélet, 1967. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x50,6 cm
10027.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10028.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bordás Ferenc (1911-1982): Utca. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle kissé foltos . 33x50 cm
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfalvy Ákos (1943-): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40x60 cm
10030.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm.
10031.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Böröczky Ferenc (1921-2004): Hazafelé. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18,5 cm.
10032.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Hazafelé. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×20 cm
10033.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Büki Zsuzsanna (1957-): Reggel, 1998. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 29,5x24 cm
10034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm.
10035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF