Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2886957
10024
441
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra IV., Örömünnep. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, 10x22 cm 2881658
10025
441
11000
Banksy: Happy Choppers. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
2899642
10026
441
Báli Péter (1955-): Három fa, 1990. Linómetszet, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm
2895223
10027
441
44000
Boroksa András (1922-1989): Virágcsendélet, 1967. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x50,6 cm 2895224
10028
441
60000
2897267
10029
441
Bordás Ferenc (1911-1982): Utca. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle kissé foltos . 33x50 cm 2897376
10030
441
19000
Bánfalvy Ákos (1943-): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40x60 cm 2897417
10031
441
24000
Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm.
2897740
10032
441
Böröczky Ferenc (1921-2004): Hazafelé. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18,5 cm. 2897982
10033
441
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Hazafelé. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×20 cm 2903554
10034
441
Büki Zsuzsanna (1957-): Reggel, 1998. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 29,5x24 cm
2902026
10035
441
Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF