Bordás Ferenc (1911-1982): Utca. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett ... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Utca-Fametszet-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-Paszpartu-szel~II2897267
2897267
10029
441
Beschreibung: Bordás Ferenc (1911-1982): Utca. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle kissé foltos . 33x50 cm
: pk