Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900629
10036
441
Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja, 1982. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 40×30 cm. 2591125
10037
441
22000
Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
2577679
10043
441
40000
2552652
10044
441
2897813
10045
441
Budai István (?-?): Alvó férfi 1914. Ceruza,. papír. Jelzés nélkül.20x30 cm 2897810
10046
441
Budai István (?-?): Alvó férfi 1914. Ceruza,. papír. Jelzett.20x30 cm 2870407
10047
441
Bencze László (1907-1992): Erdei táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, Bencze László autográf ajándékozási soraival, 29x19,5 cm 2870394
10048
441
4800
Balla Margit (1947-): Lilith. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással, 39,5x19,5 cm 2803807
10049
441
11000
2824070
10050
441
2812063
10051
441
2812060
10052
441
Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF