Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja, 1982. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 40×30 cm.
10036.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
10037.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10043.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10044.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Budai István (?-?): Alvó férfi 1914. Ceruza,. papír. Jelzés nélkül.20x30 cm
10045.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budai István (?-?): Alvó férfi 1914. Ceruza,. papír. Jelzett.20x30 cm
10046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Erdei táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, Bencze László autográf ajándékozási soraival, 29x19,5 cm
10047.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balla Margit (1947-): Lilith. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással, 39,5x19,5 cm
10048.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10049.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Piroska Belling: Nachmittag. Litográfia, papír, jelzett. 38x42 cm
10050.

Rufpreis:
2 800 HUF

10051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF