Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2901202
10012
441
4800
Aranyosi György (1944- ): Kolozsvár Szent Miklós Plébániatemplom és Corvin Mátyás lovasszobra. 1975. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben, 31x22 cm 2722518
10013
441
2722510
10014
441
2823411
10015
441
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
2743020
10016
441
2872922
10017
441
Jurij Pavlovitsch Annenkov (1889-1974): A Forradalom lobogása, 1923. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, hullámos, lapszéli apró szakadással, 66x51 cm 2780998
10018
441
Almásy László (1926-): Hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. számozással, 19,5×14,5 cm 2824099
10019
441
4200
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Ősz Il. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18,5x14 cm
2824103
10020
441
2824071
10021
441
4800
2868261
10022
441
19000
Arnold Hartleff (1888-1978): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. 43x60 cm. Fakeretben.
2903528
10023
441
55000
Berkes Antal (1874-1938): Lovaskocsi. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 22x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF