Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Aranyosi György (1944- ): Kolozsvár Szent Miklós Plébániatemplom és Corvin Mátyás lovasszobra. 1975. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben, 31x22 cm
10012.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10013.

Rufpreis:
4 000 HUF

10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

10016.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jurij Pavlovitsch Annenkov (1889-1974): A Forradalom lobogása, 1923. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, hullámos, lapszéli apró szakadással, 66x51 cm
10017.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Almásy László (1926-): Hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. számozással, 19,5×14,5 cm
10018.

Rufpreis:
1 600 HUF

Abonyiné Serbán Lia (1927-): Ősz Il. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18,5x14 cm
10019.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10020.

Rufpreis:
4 000 HUF

10021.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Arnold Hartleff (1888-1978): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. 43x60 cm. Fakeretben.
10022.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Berkes Antal (1874-1938): Lovaskocsi. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 22x18 cm
10023.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF