Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903116
10093
441
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, farost, jelzés nélkül, sérült. 29x49,5 cm
2903108
10094
441
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 60x50 cm
2884757
10095
441
2884751
10096
441
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 41x59 cm
2887144
10097
441
Csohány Kámán (1925-1980):. Asszonyság. tus, papír, jelzett, megjelent Obersovszky Gyula:Játékos istenek. c. 22x16 cm 2900462
10098
441
4800
Csavlek András (1942- ): Tanya. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 28x37,5 cm 2887141
10099
441
Csohány Kámán (1925-1980):. Alak. tus, papír, jelzett, megjelent Obersovszky Gyula:Játékos istenek. c. 22x16 cm 2903470
10100
441
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 61/100. Apró foltokkal, lap sarkaiban törésnyomokkal, 26×36 cm 2903460
10101
441
Csergezán Pál (1924-1996): Városliget, korcsolyázók. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 24×38,5 cm 2781086
10102
441
4400
Csorba Tibor (1906-1985): Budapesti panoráma, 1964. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Kartonra rögzítve. 31x49 cm 2828301
10103
441
Csehi Péter (1950-2016): Horizont (cím nélkül), 2002. Vegyes technika, kollázs, papír, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 27x36,5 cm
2615779
10104
441
180000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF