Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 467
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821027
10177
441
Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
2798276
10178
441
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.. 2884476
10179
441
24000
2904215
10180
441
28000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm
2903838
10181
441
Hepp Edit (1947-): Iparművészeti Múzeum. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
2896481
10182
441
Hertay Mária (1932-2018): Füvek. Rézkarc, papír, jelzett, erősen szakadt, 75×30 cm 2871855
10183
441
Horváth Lajos (?-?): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült régi fakeretben, 18×24 cm
2828368
10184
441
Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm
2803738
10185
441
28000
2824298
10186
441
2857162
10187
441
28000
Hajósy Mónika (1953-): Hegyi patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm 2773571
10188
441
46000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF