Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 467

Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof..
10178.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10179.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm
10180.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hepp Edit (1947-): Iparművészeti Múzeum. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hertay Mária (1932-2018): Füvek. Rézkarc, papír, jelzett, erősen szakadt, 75×30 cm
10182.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Horváth Lajos (?-?): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült régi fakeretben, 18×24 cm
10183.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm
10184.

Rufpreis:
8 000 HUF

10185.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hajósy Mónika (1953-): Hegyi patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm
10187.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10188.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF