Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve j... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Alfoldi-Robert-1967-Noi-akt-dobozzal-2002-Szen-papir-jelezve-jobbra-lent-uvegezett-fa~II2887794
2887794
10007
441
28000
Beschreibung: Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
: pk