Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442114
11420
399
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 18,5 cm 2442035
11421
399
Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7x7 cm 2442028
11422
399
2442097
11423
399
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36,5 cm 2441981
11424
399
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, talpán minimális lepattanás m: 13 cm 2441992
11425
399
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2441997
11426
399
Hollóházi porcelán kacsa, arany és fehér mázas, jelzett, kézzel festett, hibátlan 7x7 cm 2441999
11427
399
Hollóházi II. János Pál pápa látogatás tányér, matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm 2440433
11428
399
Hollóházi porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm 2440372
11429
399
3 db Hollóházi porcelán tárgy: csengő, gyertyatartó, levél formájú tálka. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. 2440382
11430
399
6 db Hollóházi porcelán tárgy: kiöntő, kis váza, tálka, népviseletes lány, 2 db hal. Matricás/kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, az egyik alján kis lepattanással. 2439643
11431
399
Hollóházi Csepel Vas- és Fémművek egyedi formatervezésű reklám hamutál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF