Porzellan

Zahl der Lose: 425

Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 18,5 cm
11420.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7x7 cm
11421.

Rufpreis:
1 800 HUF

11422.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36,5 cm
11423.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, talpán minimális lepattanás m: 13 cm
11424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11425.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán kacsa, arany és fehér mázas, jelzett, kézzel festett, hibátlan 7x7 cm
11426.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi II. János Pál pápa látogatás tányér, matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm
11427.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm
11428.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Hollóházi porcelán tárgy: csengő, gyertyatartó, levél formájú tálka. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
11429.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

6 db Hollóházi porcelán tárgy: kiöntő, kis váza, tálka, népviseletes lány, 2 db hal. Matricás/kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, az egyik alján kis lepattanással.
11430.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Csepel Vas- és Fémművek egyedi formatervezésű reklám hamutál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 10 cm
11431.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF